rss

Töötoad koolilastele

tagasi teiste programmide juurde

purgid DECOUPAGE TEHNIKAS KLAASPURK KAANEGA

Klaas on üks levinumaid pindu, mis edastab decoupage tehnika võlusid ja ilu. Meisterdamise käigus kasutatakse pinna toonimisel akrüülvärve, mustreid ja pilte saab aga valida disainitud salfrätikutelt või riisipaberilt. Decoupage kvaliteetsed lakid annavad valminud tööle nii dekoratiivse kui ka praktilise kasutamisvõimaluse. Sellises huvitavas tehnikas valminud purgike on isikupärane kaunistus igasse kööki või unustamatu kingituse lähedasele inimesele.

Töötoa tasu 10-le osalejale: 65 EUR
Iga lisaosaleja: 3,5EUR


kull DECOUPAGE TEHNIKAS TEKSTIILIKOTT

Igaüks saab endale luua oma isikliku poekoti või kooli sussikoti! Dekupaaži tehnikaga loome kotile kauni meelepärase pildi, mille kaunistame õmmeldes pärlite või helmestega. Ning lisaks kirjutada oma loosungi või mõne muu lause tekstiilimakreritega. Ja nii valmibki imelihtsalt imekena kotike

Töötoa tasu 10-le osalejale: 65 EUR
Iga lisaosaleja: 3,5 EUR

 

magnetid  KÄSITÖÖMAGNETITE MEISTERDAMINE 

Enda kätega tehtud magnet näeb külmiku uksel välja eriti huvitavalt. Tugevast papist või savist alusele kujundame ilusa disaini kasutades erinevaid materjale ja tehnikaid. Vahvad tööd jäävad meisterdajatele toredaks mälestuseks toimunud peost. Vahvaid magneteid valmib mitu, seega saab vahva meisterdise ka sõbrale kinkida.

Töötoa tasu 10-le osalejale: 65 EUR
Iga lisaosaleja: 3 EUR


  v6tmekad VÕTMEHOIDJAD

Võtmehoidja on väga tore, universaalne ja praktiline ese. Võtmehoidjaid kantakse võtmetega, kogutakse, tuuakse välismaalt mälestuseks, kingitakse sõpradele.Isetehtud võtmehoidja omandab veelgi suuremat väärtust ja võimalusi. Meisterdamine ei ole iseenesest raske, pigem loov ja arendav. Töökäigus kasutame erinevaid materjale nagu näiteks polümeersavi, tekstiil, traat, kett, helmed. Protsessi teeb huvitavaks just see, et iga osaleja saab ise kujundada ning kaunistada oma võtmehoidjat. Voolitud kujukesi põletame koha peal ahjus, lakime ning riputame võtmehoidja rõnga külge. Tegevus arendab peenmotoorikat, planeerimisvõimet, loovust ja fantaasiat. Õpime kasutama käsitöötange ning sobitada oma vahel erinevaid materjale, värve ja kujusid. Igal osalejal valmib üks isetehtud uhke ja isikupärane võtmehoidja, mis jääb mälestuseks või kellelegi kingiks.

Töötoa tasu 10-le osalejale: 75 EUR
Iga lisaosaleja: 3,5 EUR

 

markmik KOOLIKAUSTIKU DEKOREERIMINE

Üldjuhul kõik 9-aastased lapsed käivad koolis. Õnneks ei ole veel tänapäeva tehnika ja innovatsiooni maailmast kadunud klassikalised raamatud ja konspektid. Arvatavasti igale lapsele meeldib, kui tema raamatu ümber on ilus paber, mis kaitseb õpiku vigastuste ja muude õnnetuste eest. Tihti võib näha, kuidas õpilased kaunistavad kaasi joonistades erinevaid mustreid ja pilte ning kleepides kleepse. Vihik võiks ju olla samuti huvitava ja kunstilise kujundusega.
Meisterdamise käigus saab iga osaleja endale ruudulise või joonelise kaustiku, millest jätkub pikemaks ajaks (kasutada saab näiteks matemaatika või võõrkeele vihikuna). Kaasi töötleme ja kaunistame erinevate materjalidega nagu näiteks: nahk, papp, kile, tekstiil, paelad, litrid ja muu. Vihiku vahele teeme ka toreda järjehoidja. Valminud töö on äärmiselt praktiline ja kasulik. Seda saab  kellelegi kinkida, ent üldjuhul jääb see parema meelega ikkagi endale. On ka selline uskumus, et vihikusse, mis omanikus uhkust ja rõõmu tekitab on  vähem kirjavigu ja äpardusi, tähtis info jääb paremini meelde ning kaduma selline vihik kohe kindlasti ei lähe ;)

Töötoa tasu 10-le osalejale: 65 EUR
Iga lisaosaleja: 3 EUR

 

sss MÄRKMIKU MEISTERDAMINE

Märkmiku meisterdamine on üks huvitavamaid ja mahukamaid meisterdamisi meie toas, ent lapsed sellises vanuses teevad seda väga hea meelega. Märkmik peidab endas huvitavaid mõtteid, sündmusi, võib olla isegi saladusi. Enda tehtud märkmikusse on eriti hea teha märkmeid, pildikesi, kirjutada salme või sõprade andmeid.
Suurusest rääkides tuevad märkmiku lehed A7 formaadis. Meisterdamiseks kasutame pabereid, pappi, nahka, tekstiili ja kaunistusi. Töövahenditeks kääre, pulgaliimi ning liimipüstolit.

Töötoa tasu 10-le osalejale: 65 EUR
Iga lisaosaleja: 3,5EUR

 

 

 

tagasi teiste programmide juurde