rss

Töötoad mudilastele

tagasi teiste programmide juurde

PEHME LOOM
1 Läbi aegade on laste lemmikud olnud ikka pehmed mänguasjad, millega on tore mängida või magama jäädes kaissu võtta. Tegevus arendab lapse fantaasiat, motoorikat ning loob isetegemisele erilise väärtuse. Iga meisterdaja saab endale tekstiilist tooriku, mille täidab eriti pehme ja mõnusa täitematerjaliga. Edasi oleks vaja otsustada, mis loom see õige on – kas see on armas kikkis kõrvadega kiisu või ustav lontis kõrvadega koer või on tegemist hoopis eksootilisema loomaga?
Soovi korral saab külge õmmelda pärleid, litreid või lipsukesi.
Töötoa tasu 10-le osalejale: 80 EUR
Iga lisaosaleja: 4 EUR

PEOMASK 3
Peomaski on tore oma kätega meisterdada, sest nii valmib just selline mask nagu hing ihkab. Kõige toredamad on loomamaskid, mille valmistamisel saab kasutada nii pehmeid materjale, nahka kui ka paberit. Iga laps saab neutraalse tooriku, mida kujundab vastavalt enda soovile. Valminud maskid valmistavad lastele suurt rõõmu.
Töötoa tasu 10-le osalejale: 55 EUR
Iga lisaosaleja: 2 EUR

 

VOOLIMISMASSI MEISTERDAMINE JA LÕBUS VOOLIMINE

avaleht2 Voolimine on lastel üks lemmiktegevusi. Selles töötoas õpime ise voolimismassi valmistama lihtsatest ja keskkonnasõbralikest vahenditest ja loodusest saadavaid värvainetest.
Sellist voolimismassiks on vana hea soolatainas, mis muutub kuivades kivikõvaks ning sobib erinevate elementide, ehete ja meenete voolimiseks. Töötoa lõpuks oskavad lapsed voolimismassi ise valmistada ning voolivad hulgaliselt vahvaid kujukesi endale koju kaasa.
Töötoa tasu 10-le osalejale: 50 EUR
Iga lisaosaleja: 1,5 EUR

 

tagasi teiste programmide juurde