rss

Meist

teenused_ehted TUBLI MEISTERDAJA on kunstiprojekt, mille eesmärgiks on suunata lapsi joonistama, meisterdama, valmistama isikupäraseid ja huvitavaid töid kasutades selleks väga erinevaid võtteid, tehnikaid ja materjale. Tähtis on see, et meiega meisterdama on oodatud kõik lapsed ja noored sõltumata rahvusest, religioonist, sotsiaalsest staatusest, füüsilisest või vaimsest võimekusest. Meie sõbralikud ja lõbusad õpetajad aitavad ideede loomisel ja õigete materjalide ja töövahendite valimisel ning õpetavad vahvaid tehnikaid ja lahedaid nippe.
Mitmekülgsete kunstitegevustega on aga võimalik sisustada isikupäraseid sünnipäevi, lõbusaid väliüritusi või korraldada huvitavaid õpitubasid.

mull2 TUBLI MEISTERDAJA tähtsamateks eesmärkideks on tekitada lastes huvi kultuuri, kunsti ja isetegemise vastu, arendada loomingulisust, sõbralikkust ning tolerantsust, pakkuda alternatiivset tegevust arvutimängudele, ronimisele-jooksmisele ja piiramatule televiisori vaatamisele.

TUBLI MEISTERDAJA avamine on tänaseks korraldanud üle 200 vahva ürituse, ning võtnud osa mitmetest toredatest päevaüritustest nagu näiteks mängude päev Solaris Keskuses või emadepäev  Stockmanni Kaubamajas.

 

TUBLI MEISTERDAJA kalad

  •  Toetab kunsti, loovust ja isetegemist
  • Arendab lastes sõbralikkust ja tolerantsust
  • Väärtustab kodumaa tavasid, kultuuri, loodust ja keelt
  • Peab lugu teistest kultuuridest ja rahvustest
  • Toetab ning arendab heategevust ja vabatahtliku tööd